Czy marzysz o wspaniałej przygodzie w najdalszych zakątkach świata? Czy chciałbyś poznać fascynujące zabytki, smakować tradycyjne potrawy i doświadczyć kultury różnych regionów? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu!

Nasza Półkolonia Podróżnicza, to niepowtarzalna okazja dla dzieciaków do spędzenia 5 dni odkrywania fascynującego świata. Każde dziecko otrzyma swoją własną Księgę Podróżnika, która będzie ich nieodłącznym towarzyszem w tym niezwykłym wyzwaniu.

Co dzień, nasze małe podróżniczki i podróżnicy przeniosą się do innego miejsca na świecie, by zanurzyć się w jego kulturze i tradycjach. Wyruszamy na I turnus, który obejmuje dwa mroźne bieguny, oszałamiające Stany Zjednoczone oraz gorącą Hiszpanię. Będziemy odkrywać sekrety polarnych krańców i podziwiać niezapomniane widoki w Stanach Zjednoczonych. Następnie przeniesiemy się do Hiszpanii, gdzie poczujemy rytmy flamenco i skosztujemy autentycznej paelli.

Na drugim turnusie czeka nas jeszcze więcej niesamowitych miejsc. Odwiedzimy romantyczną Francję, gdzie zobaczymy Wieżę Eiffla. Następnie przemierzamy piękne Włochy, gdzie nasze podniebienia zostaną zauroczone smakiem spaghetti. Przenieśmy się w czasie, eksplorując starożytną Grecję, odkrywając tajemnice Akropolu i poznając mitologię bogów i herosów. A na koniec, zapraszamy do niezwykłego regionu Kaukazu, gdzie przywita nas jego kulturowe bogactwo i niepowtarzalny krajobraz.

W trakcie naszych podróży nie tylko zwiedzamy zabytki i atrakcje, ale również poznajemy tradycje i zwyczaje panujące w każdym odwiedzonym regionie. Poprzez warsztaty kulinarne, dzieci będą miały okazję nauczyć się przygotowywać tradycyjne potrawy, delektując się smakami świata.

Nie zapominamy również o aktywnościach i zabawach ruchowych, które wprowadzą nas w atmosferę danego regionu. Każdego dnia dzieci będą uczestniczyć w grach i zabawach typowych dla danej lokalizacji, które dodadzą energii i radości do naszych podróży.

Cena 790 zł / za turnus

  • opieka nad dziećmi od 8:00 do 16:00
  • wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek
  • ubezpieczenie NNW
  • opiekę doświadczonego pedagoga
  • program, bogaty w różne ciekawostki podróżnicze oraz zabawy sensoryczne.

Zapisy już ruszyły (ilość miejsc ograniczona):

TURNUS I – w dniach 31.07 – 04.08

TURNUS II – w dniach 07.08 – 11.08

miejsce: SDK Mielec, ul. Kusocińskiego 13a

KONTAKT: Rafał 691 380 795 / Jakub 696 699 974 / mail: proeduandsport@gmail.com

Wszystkie prawa zastrzeżone. | Wdrożenie: www:fwojcik.pl